Futbolo akademija „Dainava“ renka komandą elito lygai

Alytaus futbolo akademija „Dainava“ skelbia atranką į naujai buriamą Lietuvos jaunių aukščiausios („Elito“) lygos U-17...

Pirmosiose rungtynėse išvykoje - „Sūduvos” dublerių krikštas

Pirmųjų LFF II lygos rungtynių svečiuose „Dainava” vyko „Sūduvos” dublerius į Marijampolę. Alytiškių vartininkas kamuol...

Kauno „Stumbro“ dubleriams prilygta pirmame kėlinyje

Antras rungtynes LFF II lygoje sužaidė Alytaus „Dainava“. Ji priėmė Kauno „Stumbras“ dublerių komandą Prienų „Rūdupį&ldq...

Žengtas pirmas žingsnis II lygoje

Alytaus „Dainava” žengė pirmą žingsnį LFF II lygos pirmenybėse – Dainavos mokyklos dirbtinės dangos stadione susitiko su lyderiais F...

Siunčiama...

Artimiausios rungtynės

2015-09-06
16.00 LFF II lyga: Alytaus FK DAINAVA - Kybartų FK SVEIKATA Dainavos PM dirbtinės dangos stadione (Vilties g. 12)
:

Artimiausios rungtynės

2015-08-29
18.30. LFF II lyga: FK DRUSKININKAI - Alytaus FK DAINAVA
5:1

Artimiausios rungtynės

2015-08-23
17.00. LFF II lyga Kazlų Rūdoje: FK ŠILAS 2 - Alytaus FK DAINAVA
3:0

Artimiausios rungtynės

2015-08-16
12.00. LFF II lyga Marijampolėje: FK SŪDUVA 2 - Alytaus FK DAINAVA
8:0

Artimiausios rungtynės

2015-08-10
19 VAL. LFF II lyga Dainavos stadione (VILTIES G. 12): Alytaus FK DAINAVA - Kauno FC STUMBRAS 2 (Prienų FK RŪDUPIS)
1:5

Turnyro lentelė

LFF II LYGA

V.

Komanda

R

T

1

FK „Druskininkai“

10

26

2

„Fajetonas“ („Lietava 2“)

10

21

3

Marijampolės „Sūduva 2“

11

21

4

Kauno „Spyris 2“

9

18

5

„Rūdupis“ („Stumbras 2“)

11

15

6

Kybartų „Sveikata“

10

13

7

Alytaus SRC „Vidzgiris“

10

12

8

„Hegelmann“ („Kaunas 2)

10

7

9

Kazlų Rūdos „Šilas 2”

10

6

10

Alytaus „Dainava“

5

0

Turnyro lentelė

Senjorų

V.

Komanda

R

T

1

Alytaus „Dainava“

11

27

2

Kėdainių „Nevėžis“

12

26

3

Kauno „Virpstas“

11

22

4

Vilniaus „Prelegentai“

10

21

5

Jonavos „Klevas“

11

20

6

Vilniaus „Gariūnai“

12

14

7

Panevėžio „Ekranas“

11

12

8

Marijampolės „Sūduva“

11

11

9

Ukmergės „Vienybė“

11

10

10

Vilniaus „Tera“

12

4

11

Utenos „Utenis“

12

1